Burcu Kıratlı: Bana çok evlilik teklifi geliyor!

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Ocak 2019’da Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da nikâh masasına oturmuştu. Dokuz ay evli kalan çift, ani bir kararla boşanmıştı.

Kısa süre sonra yeniden bir araya gelen ikili, Şubat 2021’de ikinci kez nikâh masasına oturmuştu. Ancak bu birliktelik de uzun sürmemiş ve ünlü çift 11 Mayıs 2022 tarihinde boşanmıştı.

“BEN YAZ KADINIYIM”

Burcu Kıratlı, önceki gece Bebek’te objektiflere takıldı. Çıkışta gazetecilerle sohbet eden Kıratlı, arkadaşlarıyla yemeğe geldiğini söyledi.

Yaz planlarından bahseden oyuncu, “Ben yaz kadınıyım. Bir yaz kadını olarak da çok özledim yazı. Eğer çalışmazsam güzel tatil yaparım. Çalışırsam da ara ara tatile gider gelirim. Bodrum’a da gidiyorum, Alaçatı’ya da gidiyorum. Çocukluğumdan beri ikisine de gidiyorum. Alaçatı’da çok arkadaşım var” dedi.

“HER TÜRLÜ ELEŞTİRİYE AÇIĞIM”

Sosyal medya üzerinden takipçilerinin yorumlarını da değerlendirdiğini dile getiren ünlü isim, şöyle konuştu:

Ben aslında dozunda olan şeyleri çok seviyorum. Eleştiri bizim kendimizde göremediğimiz tarafları bence bize gösteriyor. Kimisi bazen kıskançlığından ya da haddini aşarak başka boyutlara çevirebiliyor, onlar hoş değil işte. Her türlü eleştiriye açığım haddini aşmadığı sürece.

‘AŞK MESAJI’ CEVABI!

Kıratlı, “Sosyal medya üzerinden aldığınız aşk mesajları oluyor mu?” sorusuna, “Bana çok evlilik teklifi geliyor garip bir şekilde” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x